Master of Malt Lowland Single Malt

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Undisclosed malts
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  Master of Malt
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  40%

Pačių viskio pirklių ir pilstytojų iš Master of Malt produktas - slaptas viskis iš Lowland.. Mes tai įtariam kuris čia..

Vidutinis balas:
79

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Darius

Kvapas labai švelnus, tikrai jaučiasi, kad 40%. Gėliškas, visiškai neturi to prieskonio, kuri turi Auchentoshan, todėl nemanau, kad čia šios daryklos viskis. Nors Povilui jis lyg ir jaučiasi. Skonis labai lengvas, net skystokas, šalia tų pačių gėlių net gal jaučiasi truputį šerio, maža kas ten su tom statinėm buvo sukombinuota... Galima daug tokio išgerti. Poskonis gana ilgas. Labai lengvas, skaniai geriamas viskis.

80
Povilas

Kvapas: gėliškas, su viržių medaus tonais. Aromate galima pajusti rūkytos/marinuotos žuvies natas. Vienam mūsų kolegai (panašu, kad ir man), tai yra Auchentoshan "trade mark" elementas. Dėl kvapo spėju, kad tai būtent šis viskis.
Skonis: aliejingas, tirštokas viskis, labai lengvas. Koks kvapas, toks ir skonis - gėliškas su šiek tiek medžio ir citrinos žievelės, sakų tonais. Plikyta duona ir salsvas salyklas su lašeliu iriso.
Poskonis: trumpas, lengvas poskonis. Tačiau tokio viskio su kompanija galima nemažai prisiragauti. Drinkable kaip sakant.. :)
Komentaras - viskis savo vietoje - nei per daug įspūdingas, nei nemalonus. Gali būti gera alternatyva lengvų viskių mėgėjams šalia Speyside viskių. Tikrai yra geresnių už šį. Bet taip pat ir prastesnių. Beje, puiki kaina. 78/100.

78
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.