Octomore 5 year old 06.1 Scottish Barley

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bruichladdich
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  5
 • Stiprumas:
  57%

Salyklo dūmingumas šiam leidmui - 167 ppm.

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: saldi durpė, citrina ir pelenai, juriško charakterio pėdsakai. Nesijaučia, jog tiek daug alkoholio. Vis daugiau dūmo, anglies, deginto medžio, pelenų, tačiau dūmo bomba nepavadinčiau. Pilam vandens. Su vandeniu dūmiškumo padidėja, atsiveria ne tik saldžios durpės natos, tačiau ir svilinta kiaulės oda, balti pipirai, fermos natos.
Skonis: čia jau daugiau jėgos. Gana saldus - su pipirais ir labai daug citrinos, vėliau ir druskos. Durpės ir pelenai, melasa, svarainiai. Kiek vėliau šalia pipirų išlenda saldus anglis, pipirmėtės. Su vandeniu turime daugiau dūmo, pelenų, gaivumo, viskis pasidaro itin malonus ragauti. Poskonis: pipirai, citrina ir pelenai. Labai ilgas ir vis dūmingesnis.
Komentaras: gana geras balansas kaip tokio amžiaus. Gaivus, galingas, tačiau visai nesijaučia muilo, grūdinių kultūrų, kas būdinga jaunam viskiui. Puikiai geriamas ir vertas dėmesio. Su vandeniu dūmas tikrai labai gražiai draugauja, eilinį kartą tuo įsitikinau. Vanduo rekomenduotinas, bet nebūtinas.

89
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.