Octomore 5 year old 06.2

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bruichladdich
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2014
 • Amžius:
  5
 • Stiprumas:
  58,2%

Salyklo "dūmiškumas" 167 ppm.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: sausos jūržolės ir skudintas salyklas. Vanilės ir citrinos natos. Tikrai labai stiprus, sunku užuosti pilnai, neskiedus vandeniu. Vanduo geriau atidaro citriniškąją pusę. Taip pat salyklo ir dūmo natos daug malonesnės ir elegantiškesnės, kartu su rūkyto kumpio natomis.
Skonis: sausokas, sūrus. Mėtos ir citrinos. Malonus citrinos ir druskos balansas. Pelenai, žolė, sūdytas kumpis, žolelės. Džiovintų figų pėdsakai, riešutai ir razinos. Ir vėl kupinas pelenų ir dūmo. Su vandeniu charakteris labai panašus, tiesiog gauname duagiau gaivumo, su citrina priešakyje. Poskonis: ilgas, karštas, sūrus ir dūmikškas. Pelenai, citrina ir geltonos razinos.
Komentaras: didelė jėga ir mano mėgstamas drukos ir citrinos profilis. Tik šioje vietoje tie džiovintų vaisių pėdsakai kiek trikdo - ar aš mėgstu siaurą charakterį labiau nei įvairovę? Šiuo atveju taip - būtų gerai tiesiog dūmas, druska, citrina ir truputis šviežios žolės natų.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.