Pinwinnie Royale XII years olde

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Blended
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  1975
 • Amžius:
  12
 • Stiprumas:
  43%

Populiarus maišytas premium kategorijos viskis 7-8 dešimtmetyje. Pagal licenciją (75-AN CL.32.25, Molinari) spėju, kad į Italiją importuotas būtent 1975-ais.

Vidutinis balas:
71

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: vaistažolės, obuolių sidras, brandinta grapa (vynuogių distiliatas). Vaisiškas ir tuo pačiu šiek tiek prieskoningas. Acetono, šviežių dažų natos. Rūgštus.

Skonis: saldus, prieskoningas, labai panašus į aromatą, tik daugiau juntamos miežių, mielių natos. Kas lyg rodo, jog tai viskis (ar bent jau brandintas grūdinis spiritas). Pipirai, ananasai ir žolė. Tikrai įdomus, aklai sumaišyčiau su pabrandinta grapa. Tiek aromatas tiek skonis yra rūgštus. Poskonis: vaisiškas, sausokas, su ananasų ir pipirų natomis.
Komentaras: neįprastas ir įdomus. Sunku pasakyti, ar tuo metu toks stilius buvo populiarus, ar šis viskis brokuotas - juntamos sintetinės, rūgščios, neįprastos maišytam viskiui natos. Lyg būtų supelijęs. Gal nešvari pilstymo linija ar užkrėstas kamštukas? O gal stovėjo dešimtmečius ant saulės lentynoje? Tai lieka mįsle ir motyvu dar kartą esant progai įsigyti šio viskio butelį.

 

 

71
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.