Pirmoji „oficiali“ degustacija – Highland Park

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
Highland Park degustacija
 

Tam, kad paminėti šio puslapio būsimą gimimą, mūsų maža kompanija, be proto mėgstanti viskį ir galinti apie jį kalbėti nepaliaujamai ilgai, nusprendė susitikti „formaliai“ degustacijai, kuri turėtų ir galėtų tapti gražia pradžiai jau ir taip susidariusiai tradicijai bent kartą per mėnesį susiburti ir paragauti keletą viskių.

Kadangi esame pakankamai sunkių viskių mėgėjai (daugma labai mėgsta Islay viskius), nusprendėme paimti kažką kito, tačiau ne mažiau puikaus ir kompleksiško – tam Highland Park puikiai tiko. Mano nuomone, Highland Park 12 YO, yra vienas šauniausių savo amžiaus kategorijoje (tik Talisker, ir kai kurie Islay viskiai jį nurungia mano asmeninėje skalėje).

Šiam kartui parinkome keletą viskių, kad išmėginti pagrindinę HP gamą, kuri tikrai yra gana lengvai prieinama visiems.  Vakaro metu paragavome – HP 12 YO, HP 8 years old (Gordon and Macphails pilstymo), HP Leif Eriksson, HP 1994 ir HP 18 YO.

Pavyko šauniai pasisėdėti ir labai džiaugiuosi, kad nedarėme „aklos“ degustacijos ir nežaidėme – atspėk kuris yra kuris. Kai kurie viskiai tarpusavyje buvo tikrai pakankamai panašūs, kad lengvai susimaišyti.  Ateityje tikrai padarysime „aklų“ degustacijų ir tikrai ne kartą!

Paspaudus ant kiekvieno viskio pavadinimo galima paskaityti mūsų komentarus ir vertinimus.