Port Ellen 32 year Old - 12th Release

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Port Ellen
 • Pagamintas:
  1979
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  32
 • Stiprumas:
  52,5%

Pernai metų Diageo Special Release serija -  2,964 butelių leidimas.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: sūrokas, su vanilės ir vaisių natomis. Tikrai sūrus su citrinos ir dūmo natomis. Gana švelnus. Akivaizdžiai reikėtų laiko ir vandens. Deja, jo neturiu daug šįkart.
Skonis: daug medžio, sausi taninai. Medaus ir vaisių natos. Sunku užčiuopti daugiau. Kiek vėliau atsiranda švelnios dūmo ir druskos natos. Tikrai labai malonus, bet gana neryškus skonis. Reikia laiko. Poskonis:  švelnus ir kiek sausokas ir sūrus.
Komentaras: tikrai norėčiau jo paragauti ramesnėmis sąlygomis nei WhiskyShow. Galbūt galėtų atsiskleisti daugiau, beveik esu tikras, jeigu duoti daugiau laiko. Tačiau vertinu pagal tai kokias aplinkybes turėjau. Viskis tikrai puikus, bet nukentėti galėjo dėl lyginimo su Talisker 35 year old, Lagavulin 21 year old, kuriuos ragavau šalia. Gal varžovai neparankūs? Lyginant su ragautu pernai (gaila, neužsirašinėjau tada) įspūdis tikrai prastesnis.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.