Senų viskų ragavimas su bendraminčiais draugais

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Vienas bičiulis, viskio mėgėjas Arnas sekmadienį svečiuodamasis pas mane nudžiugino labai įdomiais viskiais. Ne tik įdomiais, tačiau ir labai senais. Turbūt turėčiau sakyti – ilgai brandintais. Taigi, savaitės pabaigai ant mano stalo atsidūrė – Glenbridge 40 year old (Aldi tinklui išleista 3000 butelių serija iš nežinomos daryklos), Highland Park 30 Year Old ir Highland Park 40 Year Old viskio pavyzdžiai. Didingas ir įpareigojantis rinkinys. Kol degustavome, neleidau net atnešti maisto į kambarį, kad pašaliniai kvapai neblaškytų dėmesio. Kiekvieną viskį pauostyti papildomai išeidavau net į balkoną, kad likti “viens ant vieno”.

Pradėjome nuo Glendribge 40 year old. Šis, nors ir senas, „Aldi variantas“ kiek nuvylė – tikrai tikėjausi daug daugiau iš tokio amžiaus viskio. Gal nepadėjo tai, jog šalia buvo ragaujami ir Higland Park senukai. Šalia jų pastarajam tikrai kažko trūko. Nesakau, kad jis blogas, tačiau Highland Park viskiams tikrai neprilygo savo balansu, išbaigtumu ir maloniu poskoniu, kurį sunku su kuo nors sumaišyti.

Na, o Highland Park viskiai – tiek 30 metų amžiaus, tiek vyresnysis jo brolis buvo tikrai šaunūs. Jie gana panašūs (primenu, tai mano nuomonė). Abiems būdingos smagios medaus su vaisiais natos. Žinoma, 40-uko aromatas kiek kompleksiškesnis. Labai patiko tai, jog nei vienas jų nesugadintas medžio. TIkiu, kad gamintojas parenka puikias statines Tikrai puikus balansas. Ir savitas charakteris, kuris atsispindi ir jaunesnėse šios daryklos versijose. Visgi kaina verčia pagalvoti. Tai – ne kasdieniai viskiai, verti didžios progos. Kol kas lieku prie jų nuostabaus 18 year old.