Springbank 18 years old 2nd Edition

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Springbank
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2010
 • Amžius:
  18
 • Stiprumas:
  46%

2010 World Whiskies Awards nugalėtojas kaip geriausias Campbeltown viskis

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: medus kartu su vašku, tik išimtas iš avilio (primena vaikystę). Citrusiniai vaisiai, sakai tik patvirtina klasikinį šios daryklos charakterį. Senos knygos ir lašelis saldymedžio. Apelsinų ir abrikosų džemas, banano žievelė. Dūmo yra, tačiau jis tik paryškina kitas natas.
Skonis: mhm, persikų, abrikosų, apelsinų džemas, šiek tiek sūrumo ir sakų, vaško. Šiek tiek juntamas ir cheresas, truputis cinamono. Daug mažiau dūmų nei jaunesniuose, vos juntama.
Poskonis: salsvas, vėliau kartesnis ir sūresnis, tarsi apelsino žievelė su juodu šokoladu.
Komentaras - labai smagus - puikus balansas, ilgas ir kompleksiškas poskonis. Ne kasdien norisi tokio viskio, bet kai tam yra nusiteikimas - malonumas garantuotas. Net negalėčiau pasakyti, ar šis, ar jų 10 YO man labiau patinka. Jie kitokie, tuo pačiu išlaikydami puikią kokybę.

88
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.