Springbank 19 Year Old Single Cask #129 (Master of Malt)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Springbank
 • Pagamintas:
  1993
 • Išpilstymas:
  Master of Malt
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  19
 • Stiprumas:
  57,8%

Single cask iš Springbank, vienos iš mano mėgstamiausių daryklų, visada yra gerai. Aiškus daryklos charakteris dažnai juntamas tiek oficialiuose tiek nepriklausomuose pilstymuose. Ačiū Master of Malt už mėginuką. Šis konkrečiai 19 metų išgulėjo hogshead tipo statinėje #129. 221 butelių leidimas.

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: citrusiniai vaisiai, vaškas su medumi. Lakuotas medis, sakai. Mandarinai su gvazdikėliais. Su vandeniu atsiranda daugiau citrusinių natų, vaškas taip pat ryškesnis. Dūmo ir jūros natos, šiek tiek pelenų.
Skonis: jūriškas charakteris, pilnas vaško su medumi, gerai prinokusiais vaisiais ir pipirais. Ryškus sausokas ąžuolas. Vaškas, sakai, degintas medis. Su vandeniu jūriškumas ir vaško natos dar labiau paryškėja. Prieskoniai ir medžio lakas papildo gamą. Poskonis: sausoki ąžuolo taninai, vaškas ir eukalipto natos. Vos vos pelenų, deginto medžio.
Komentaras: dar vienas įdomus ir kokybiškas Springbank. Gal ir sunku mėgautis kiekvieną vakarą, tačiau gali lengvai praturtinti kiekvieno galingo jūriško stiliaus mėgėjo asortimentą.

89
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.