Springbank 19 Year Old Single Cask #482 (Master of Malt)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Springbank
 • Pagamintas:
  1993
 • Išpilstymas:
  Master of Malt
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  19
 • Stiprumas:
  55,2%

Single cask iš Springbank, vienos iš mano mėgstamiausių daryklų, visada yra gerai. Aiškus daryklos charakteris dažnai juntamas tiek oficialiuose tiek nepriklausomuose pilstymuose. Ačiū Master of Malt už mėginuką. Šis konkrečiai 19 metų išgulėjo hogshead tipo statinėje #482. 250 butelių leidimas.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: jūriškas aromatas maišosi su pipiro, apelsino žievės ir dūmo natomis. Aliejingas medis su trupučiu eukalipto. Vaško su medumi natos. Su vandeniu atsiskleidžia ryškios citrinos ir vanilės natos, vaškas ir medus.
Skonis: pipiringas, su apelsinų džemo, apelsinų sulčių natomis. Medus ir ąžuolas. Vaško natos su trupučiu druskos ir durpių. Citrinų ledinukai su pipirais ir durpėmis. Su vandeniu ryškesnės citrusinių natos. Dar daugiau medžio, vaško, durpių. Poskonis: tvirtas, su vaško, dūmo, aliejingo medžio ir pipirų natomis. Ilgas ir šiltas. Labai malonus.
Komentaras: mano skoniui toks charakteris labai tinka. Dėl to retai Springbank daryklos viskis nuvilia. Mano kuklia nuomone, tai bene ryškiausia darykla, kurios charakteris lengvai atpažįstamas. Gerąja prasme, žinoma.

88
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.