Strathisla 1937/1975 (70proof, Gordon & MacPhail)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Strathisla
 • Pagamintas:
  1937
 • Išpilstymas:
  Gordon and Macphail
 • Išpilstyta:
  1975
 • Amžius:
  38
 • Stiprumas:
  40%
Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Seniausias kol kas ragautas pagal pagaminimo metus! Tarpukario!
Aromatas: delikatus, tačiau dar labai gyvas ir gaivus. Malonios prinokusių vaisių natos.  Apelsinai, obuoliai. Brandintas sausas, rūgštus sidras. Mielės, pjuvenų pėdsakai. Rūgščios natos, kurių iki galo negaliu atpažinti - panašu, kad uogos. Tarsi brandus šampanas - skrebutis, persikai. Senos knygos. Ir vis daugiau uogų.
Skonis: lengvas ir pakankamai aštrus - sausokos apelsinų, greipfrutų natos, kurias palydi šiek tiek uogų ir pjuvenos. Taip pat daug medaus. Žvakių vaško, odos, drėgnos žemės. Tarsi pakankamai ilgai ąžuole brandintas šampanas, baltas vynas. Poskonis: labai trumpas ir kiek kartus, kas ko gero natūralu tokio senumo viskiui. Medus ir laimo ledinukai. Oda, vaškas.
Komentaras: negaliu teigti, kad tai yra geriausias ragautas, bet arti. Įdomiausias - tai tikrai. Labai nustebino jo gaivumas ir išlaikyta jėga. Fantastiškas, kompleksiškas aromatas. Skonis kiek atsiliko. Labai įdomu būtų tokį paragauti bent jau 46% stiprumo. Ir tik išleistą į rinką. Gaila, kad laiko mašinos nėra. Bent jau ragaudamas mintimis nusikėliau į tuos laikus. Galėčiau tokį ragauti reguliariai. Ir puikus šio viskio išsilaikymas gerai įrodo, kad laikyti viskį butelyje galima tikrai ilgai.

92
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.