Tomatin 34 Year Old 1976 - Grotesque Crocs (The Whisky Agency)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Tomatin
 • Pagamintas:
  1976
 • Išpilstymas:
  The Whisky Agency
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  34
 • Stiprumas:
  51,3%

Brandintas refill sherry butt, 309 but leidimas.

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  aksominis medis, oda, žemės ir riešutų natos. Iš po riešutų lenda prinokusių egzotinių vaisių natos. Manau su vandeniu ir su laiku labai gražiai skleisis vaisiškoji pusė. Su vandeniu vaisiai ir riešutai tampa dar ryškesni, palydimi mėtos, čiobrelio ir kitų žolelių natų.
Skonis: nuostabus - tropinių vaisių puokštė su medumi ir prieskoniais, lydima seno medžio ir juodos arbatos ir graikiškų riešutų. Sausokas, bet ne per daug. Poskonis: sausokas, delikatus, su medžio ir vaisių natomis. Pipirų, mėtos, chereso natos. Su vandeniu ir laiku tampa dar maloniau vaisiškas, sirupinis!
Komentaras: gana sausas, tačiau viską atperka malonus vaisių ir riešutų balansas, todėl medis tikrai neužgožia. Su vandeniu pavojingai lengvai geriamas!Tikėtina, kad ilgiau brandintas būtų nebe toks puikus, medis paimtų viršų.

92
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.