Tomatin 44 Year Old 1967 - Clan Denny for The Limburg Whisky Fair 2012

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Tomatin
 • Pagamintas:
  1967
 • Išpilstymas:
  Douglas Laing
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  44
 • Stiprumas:
  51,9%

Brandintas refill sherry butt #HH7993.

Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  be vandens gana švelnus, sausas medis, cigarų dėžutė (kedras), sviesto, šieno natos. Vaisiai norėtų pasirodyti, bet jie kažkur toli, tikiuosi padės vanduo. Su vandeniu atsiskleidžia riešutiškumas, vos vos vaisių. Tikrai nėra gaivus viskis, labiau prieskoningas ir "medinis".
Skonis: ryškios medžio natos, banano žievelė, pipirmėtė ir žali obuoliai. Juoda arbata, skrebutis, vaškas. Juntamas amžius, tik labai jau sausas. Su vandeniu situacija gerokai pasitaiso - riešutai atsiskleidžia visu savo gražumu kiek papildyti prieskoniais. Šiek tiek apelsinų su pipirais. Malonios chereso natos.
Poskonis: sausas, su medžio ir gvazdikėlių natomis.
Komentaras: amžius nugludino kampus, malonus viskis, deja medžio įtaka didelė. Vanduo labai padeda. Tikrai toloka iki geriausių senų ragautų viskių, bet tikrai ir neprasčiausias ragautas.

86
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.