Tomintoul 42 Year Old 1969 - The Perfect Dram (The Whisky Agency)

 • Darykla: Tomintoul
 • Pagamintas:
  1969
 • Išpilstymas:
  The Whisky Agency
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  42
 • Stiprumas:
  53,1%

Brandintas ex-bourbon statinėje, viso išleista 182 butelių.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  kalvadosas, gal netgi prinokusių obuolių saldus sidras. Medus, prinokęs melionas. Turėtų būti maloniai saldus. Kriaušės, vos vos vanilės, medis, medžio lakas. Su vandeniu paryškėja vaisiškumas, išryškėja vynuogės, baltos razinos, slyvos. Tačiau skiedimas nebūtinas - šis viskis gana atviras iš karto, reik tik šiek tiek laiko.
Skonis: medis juntamas, netrūksta prinokusių vaisių, mėtos, šokolado, medaus. Oda, kakava, eukaliptas, apelsinų sirupas. Su vandeniu lieka toks pat, taigi skonio reikalas ar skiesti ar ne. Poskonis: gana trumpas. Medžio, kakavos, skysto medaus natos.
Komentaras: trapus, kuklus viskis. Ir labai malonus ragauti. Medis neužgožė trapaus kūno ir šis viskis manyčiau savo pike, arba vos vos jį prašoko, nes jau silpnokas charakteris - trumpas poskonis, nestiprus ir aromatas.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.