Viskis ir maistas NR.2 – Talisker 10 ir Yamazaki 18 su laukiniais ryžiais

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Po pirmo nepavykusio bandymo pamėginkime ką nors vegetariško su kuo nors tvirto ir su kuo nors lengvesnio, bet tiek pat kompleksiško.. Ir kas gaunasi? Šįkart tai jaunas galingas nepaliekantis abejingų ir tuo pačiu toks paprastas Talisker, bei Yamazaki 18 metų amžiaus meginami su vegetarišku ir paprastu patiekalu. Bet mano labai mėgstamu. Šįkart pasirenku ruduosius ryžius, kartu su laukiniais bei raudonaisiais Kamargo (pelkingas regionas Prancūzijos pietuose, garsėjantis savo ryžiais, druska ir buliais) ryžiais. Ryžius pagardinu ant sviesto keptais svogūnais ir morkomis, o paruoštą maistą iškart pagardinu Grana Padano drožlėmis bei moliūgų ir kedro sėklomis.

Talisker - pirmi įspūdžiai – hm.. neblogai.. gali būti puiku.. Sūrus dūmingas viskio charakteris puikiai dera prie salsvais aliejingomis sėklomis ir aštriais prieskoniais praturtintais ryžiais.  Neblogas balansas. Talisker jėga papildo gana krakmolingą ir lengvą tačiau aliejingą patiekalą. Pamėginu su vandeniu (viskį, ne maistą!) – dar geriau! Talisker sūrumas sušvelnėja, pilnai užpildo maistą. Labai nenoriu daug rašyti, nes noriu tik valgyti ir mėgautis, o ne bevalgant maigyti kompiuterio klavišus.

Talisker 10 Year Old – TAIP.  Verta mėginti, tikrai neblogas derinys. Nenuvilia, bet palieka vietos ir geresniam kandidatui. Galima rasti dar geriau, esu tikras.

Ką gi, ateina japono Yamazaki eilė. Pirmi įspūdžiai – dar geresni nei su Talisker. Yamazaki tvirtas ir taniningas vaisiškumas puikiai papildo sotų ir delikatų maistą. Salsvas ir pilnas patiekalas puikiai papildo kiekvieną Yamazaki gurkšnį. Mano manymu, puiki darna – kol kas geriausiai pavykęs bandymas. Maistas paprastas, viskis gana ypatingas.

Vėlgi – verta ir būtina pasilikti keletą lašų gėrimo po valgio, kad maloniai ir pilnai užbaigti malonumą.

Yamazaki 18 Year Old – TAIP. Puikus derinys – itin stipriems mėsėdžiams nerekomenduoju, nes pats patiekalas nepasirodys pilnavertis – psichologiškai gali kažko trūkti. Tačiau, man, įvairaus maisto mėgėjui, šis derinys tiko ir patiko ir leido patirti maksimalų malonumą. Ok, gana rašyti, einu ne tokiu jau ir kasdieniu viskiu..