Whiskyfun.com – 10 metų!

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).

Liepos 28 dieną – sukako 10 metų, kaip Serge Valentine, viskio (ne)profesionalas, pradėjo savo internetinius pamąstymus, kuriuos šiandien skaito tūkstančiai.

Šis blog‘as apie viskį (beje ir apie gerą muziką) yra vienas mano mėgstamiausių ne tik dėl to, kad man atrodo jog geriausiai suprantu Serge Valentine viskio aprašus. Taip pat ir dėl to, kad jie tokie aiškūs, informatyvūs, įdomūs ir linksmi skaityti – Serge‘as nuolat primena jog nereik viskio (kaip ir visko) priimti pernelyg rimtai. Tas jo lengvas ir draugiškas požiūris manau ir sutraukia minias mėgėjų panaršyti jo puslapiuose. Nors Serge‘as, kaip ir dauguma Malt Maniacs‘ų save priskiria mėgėjų kategorijai, jo patirties ir išragautų viskių bagažas kelia pagarbą ir susižavėjimą bet kuriam viskio pasaulio atstovui.

Ta proga norime palinkėti jam tęsti savo blog‘ą tol, kol jam pačiam tai teiks malonumo ir bus pakankamai fun! Ir tuo pačiu iškelsiu kažką mažiau įprasto ir pakankamai įdomaus ta proga – Octomore Comus 4.2.

Slainthe, Serge’ai!